POŚREDNICTWO PRACY
LEASING PERSONELU
OUTSOURCING

Murarz

Miejsce pracy: HOLANDIA

Stawka: 14-15€ netto/godzina

GRUPY MILE WIDZIANE - zastanów się, może Twoi znajomi chcą z Tobą jechać, w grupie raźniej

Poszukujemy murarzy do pracy w Holandii.

Główny zakres zadań:

- Murowanie klinkierowe

Oferujemy:

- praca 160-180 godzin miesięcznie

- kontrakt na długi okres czasu, minimum pół roku , możliwość pracy przez kilka lat

- umowę w oparciu o holenderskie prawo pracy – wypłaty tygodniówki

- dobrą atmosferę w zespole i warunki pracy

- pomoc w załatwieniu formalności oraz wyrobieniu niezbędnych dokumentów

- opiekę koordynatora mówiącego w języku polskim

Mile widziane:

- własne zakwaterowanie (dostępne kwatery pracownicze)

- VCA (pomagamy w organizacji)

- Sofinumber – holenderski NIP ( pomagamy w organizacji )

- znajomość języka obcego ( angielski/ niemiecki/ holenderski ) w stopniu pozwalającym swobodną komunikację w pracy

Wymagamy:

- doświadczenia

- poważnego podejścia do pracy